Poskytujeme vám oddýchnutie od každodenného hektického života a stresu. Našou jedinou a absolútnou prioritou je vaše blaho počas každého sedenia, no aj pred ním.

Ponúkame množstvo takzvaných „balíčkov“ pre vás, či vašich blízkych. Ich súčasťou môže byť napríklad nápoj v podobe kávovej tekutiny alebo sekt, či víno. Z ponúk by vás tiež mohla zaujať naša vychýrená štvorručná masáž…

orientalny relax

Ak teda hľadáte nezabudnuteľný a exotický zážitok v podobe tantra masáže, či senzuálnej masáže, a zároveň profesionálny a príjemný prístup ako aj skúsenosť s ponukou služieb a neviete, kam sa obrátiť, neváhajte nás kontaktovať. Každý deň od 9:00 ráno do 23:00 nás zastihnete na telefóne. Samozrejmosťou je zabezpečená komuníkacia po slovensky na telefonu, ako aj dohovorenie sa v anglickom jazyku na telefónnom čísle +421 911 042 461. Nemusíte sa hanbiť, to tu skutočne nie je potrebné. Môžete sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami ohľadne priebehu sedenia či objednávky na určitý čas, zároveň sa môžete aj rovno objednať.

jedinecny zazitok

Ak preferujete komunikáciu správami, neváhajte sa nám ozvať na emailovú adresu „info@bratislavatantra.sk“. Aj tu, rovnako ako prostredníctvom telefónu, s vami budeme komunikovať ohľadne vašich požiadaviek, či otázok a to po slovensky aj po anglicky. Pre priamy osobný kontakt Bratislavatantra nás nájdete na Ventúrskej 16, 811 01 Bratislava – v centre hlavného mesta. Obslúžime vás tu a poskytneme konzultáciu, objednáme vás.

Našim cieľom je zabezpečiť vám čo najvyšší komfort a úplnú relaxáciu – ako počas sedenia, tak aj pred ním. Nevidíme zmysel v zbytočnom stresovaní sa. Treba si uvedomiť, že naše pracovníčky sú skúsené a zachovajú si počas stretnutia aj rezervácie vašeho sedenia úplnú a absolútnu profesionalitu. Ak teda túžite, či len uvažujete o našej návšteve na Ventúrskej, neváhajte nás kontaktovať. Sme radi za každú odozvu a radi vám výjdeme v ústrety pri plánovaní vašej rezervácie.