Máte partnera a konečne si pred vás pokľakol? Povedali ste áno a budete sa vydávať? Čaká vás jeden z najkrajších dní v živote? Plánovanie svadby by ste určite nemali zanedbať a nechať na poslednú chvíľu. Niektorí začínajú s prvými prípravami aj niekoľko rokov dopredu. Pokiaľ však máte o vašom veľkom dni jasnú predstavu, stačí niekoľko mesiacov na realizáciu. Nevesta potrebuje zabezpečiť okrem hostiny a kostola aj mnoho ďalších záležitosti, ktoré sa niekomu môžu zdať ako malé drobnosti, ale ku svadobnému dňu neodmysliteľne patria. Zabudnúť nemôžete na výslužku, ktorú vaši hostia dostanú ešte pred samotnou svadbou. Na Slovensku je zvykom, rozdávať po rodine výslužku v podobe koláčov a alkoholu. Či už víno alebo liehoviny, fľaša so svadobnou pijatikou musí obsahovať vašu vlastnú originálnu etiketu.

Svadobné etikety na víno

Svadobné etikety na víno by mali ladiť so svadobným oznámením, ale v dnešnej dobe to už vôbec nie je nutnosť. Dnes si už môžete dať vyrobiť etikety podľa najtajnejších snov. Túžite po spoločnej fotke? To nie je žiaden problém. Dávate prednosť jednoduchému dizajnu a na etikete chcete mať len vaše mená a minimalistický vzor? A čo krátky text? Na etikete môžete mať tiež spomenutý dátum vašej svadby, aby hostia aj po rokoch mohli spomínať pri pohľade na vaše víno.

Svadobné etikety

Cena za takúto etiketu sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých centov. Záleží od náročnosti a požiadaviek, čo všetko na etikete chcete mať. V niektorých prípadoch sú množstevné zľavy, ak beriete naraz veľké množstvo rovnakých kusov. Dnes si môžete takúto etiketu navrhnúť alebo objednať aj online. Všetko zabezpečíte z domu a kuriérom vám príde už len milá zásielka očakávaného tovaru.

Či už budete mať malú svadbu alebo veľkú, tradície by sa mali stále zachovávať. Preto začnite s plánovaním už teraz aby ste na nič podstatné nezabudli.

Posted in Nezařazené