Každý zákazník si služby vyberá na základe ich kvality, ktorá je podstatná, nehľadiac na druh činnosti, ktorej sa daná firma venuje. Uprataná a čistá domácnosť je pre mnohé gazdinky zásadná, preto si dajú záležať na tom, aby boli vykonané kvalitne, precízne a spoľahlivo. Výber špecializovanej firmy je tak založený na dobrých výsledkoch a garanciách ostatných zákazníkov.

Aj vďaka čistiacim prostiredkom bude čisto

Vysokú úroveň služieb upratovacej spoločnosti si môžete overiť na vlastné oči pri jej výkone, ak si objednáte jej služby, napríklad spoločnosť GRANT v Poprade vám také ponúka. Ich zamestnanci vykonávajú okrem spomínaného upratovania aj čistenie kobercov. Sú spoľahliví, rýchli a ich práce je kvalitná, ceny sú takisto prijateľné. Obyvatelia okolia Popradu sa tak môžu na upratovacie služby poprad Upratovanie-grant.sk túto spoločnosť obrátiť vždy, keď potrebujú doma alebo v kancelárií urobiť generálne upratovanie alebo čistenie čalúnených častí zariadenia.

Čo všetko si môžete v tejto firme objednať v rámci pravidelného upratovania:

-tradičné upratovanie

-čistenie kobercov a všetkých čalúnených súčastí nábytku

-strojové a chemické čistenie podláh

-umývanie okien

Služby sú tu pre nás

Pri upratovaní sú vykonávané tieto práce:

-pozametanie a poutieranie podláh

-vysávanie kobercov

-poutieranie a vyleštenie nábytku, napr. skrine, stoly, stoličky…

-vysypanie a umytie popolníkov a odpadkových košov

-utieranie a umývanie sklenených plôch, podláh, obkladov…

-umývanie kuchynských drezov, liniek, spotrebičov

-utieranie a umytie svietidiel, vypínačov, zásuviek či radiátorov

-kompletné upratanie kúpeľní a sociálnych zariadení

-v servise je aj doplnenie mydla, toaletného papiera a všetkých ostatných hygienických potrieb v sociálnych zariadeniach

Nikto z nás sa už nemusí trápiť s nezáživným upratovaním pracovných či domácich priestorov, na tieto práce si môžeme zavolať odborníkov, ktorí sa postarajú o naše pohodlie v hygienicky čistých podmienkach.