1. Úsmev

Ľudský smiech je jedna z najúžasnejších schopností. Smiech navodzuje dobrú náladu, príjemné pocity a naviac má množstvo liečivých účinkov pre telo. Ak je človek šťastný, tento vnútorný pocit sa prenáša aj na vzhľad človeka. Ženy pôsobia oveľa príťažlivejšie ak na ich tvári nechýba úsmev. Skúste preto každý deň začínať s úsmevom, ktorý vás pozitívne naladí na celý deň.
Nie nadarmo sa hovorí: „Úsmev ako dar“. Je to krásne prirovnanie, ktoré naozaj platí. Príťažlivosť ženy sa úsmevom iba umocní. Rovnako ako sa staráte o vaše svaly na celom tele, nemali by ste zabúdať ani na tie tvárové. Prekrvenie a prirodzené rozjasnenie pokožky rozžiari celú tvár a dodá vám prirodzenú krásu. Počuli ste už o tvárovej gymnastike? Nie bezdôvodne je v uplynulej dobe taká populárna. Tvár sa prekrví a získa nádherný vzhľad.

modelka

2. Vlasy

Vlasy sú koruna krásy. Nezáleží na tom akú majú farbu alebo dĺžku. Hlavné je zdravie vašich vlasov. Mali by ste dbať na to aby boli vždy čisté a nepôsobili príliš umelo. Nie je nutné používať tisíce prípravkov, ktorými vaše vlasy iba zaťažujete. Je potrebné im dodať prirodzený a ľahký vzhľad. Najkrajšie pôsobia rozpustené a nedbalo upravené. Spôsobuje to veľmi pekný a prirodzený vzhľad.

zrzka

3. Pleť

Neodmysliteľnou súčasťou ženskej krásy je aj pleť. Je potrebné ju pravidelne prečistiť, aby pleť dýchala a neupchávali sa póry. Veľmi dobré je ošetrovať pleť prírodnými prípravkami, ktoré si ľahko pripravíte aj samé doma. Nie je to vôbec náročné a vaša pleť sa vám za to poďakuje.

portrét

4. Sebavedomie

Ku kráse patrí aj zdravé sebavedomie. To ako sa cítime je vidieť na celom našom tele. Ak sa cítime krásne a vážime si samé seba tak to vidieť aj na našom vzhľade. Sebavedomie je najlepší make-up. Skúste sa pozrieť aj na. Každá žena si musí uvedomovať svoje hodnoty. Musíte na tom zapracovať a za chvíľku sa aj vy môžete tešiť z výsledku ktorý sa určite objaví!

5. Prirodzenosť

Prirodzenosť samotná je najpríťažlivejšia vec na žene. Byť sama sebou a cítiť sa nádherne je veľmi dôležité. V dnešnej dobe sa ponúka množstvo kozmetických produktov a procedúr, ktorými zahladíte všetky vaše nedokonalosti. Musíte si ale uvedomiť že práve tieto nedostatky vás robia jedinečnou. Nestrácajte seba a svoju prirodzenosť, pretože práve to je kľúčom ku krásnemu vzhľadu.

Posted in Nezařazené