Niektoré oči sú výrazné dostatočne a niektoré zasa menej. Nemyslite si však, že sú vaše oči škaredé, pretože by ste určite nemali pravdu. Každé oči sú jedinečné a výnimočné a to najmä preto, lebo sú práve vaše a skrývajú v sebe množstvo tajomstiev a informácií o vás samotnej.

modelka

· Práve preto sa ženy snažia svoje oči všemožne zvýrazňovať. Používajú najrôznejšiu kozmetiku ako očné tiene, očné linky a najrôznejšie farbičky aby ich oči vynikli čo najviac, ako to je len možné. V tomto ošiale často zabúdajú, že menej je niekedy viac a líčenie zvyknú preháňať. Čo sa potom stane? Dojem z ich celkového make-upu nie je dych vyrážajúci v pozitívnom zmysle, ale skôr v tom že vyzerajú ako veľkonočné kraslice. A to iste nie je váš žiadaný výsledok.

make up

· Aj keď ako som už raz povedala, oči každej z nás sú krásne. Darmo to vravieť ženuške, ktorá je presvedčená o opaku a silou-mocou sa snaží hľadať na svojom vzhľade chyby. Samozrejme, že ich nájde dostatok, keď sa na to zameriava, preto skúste myslieť opačne a hľadať na svojom vzhľade práve tie pozitívne stránky, ktorých bude zrazu tiež dostatok. Určite je to príjemnejší spôsob, ako ten prvý.

oko

· Väčšinu žien trápia riasy, ktoré im nenarástli do takej dĺžky, po akej by túžili. Je viac metód ako túto chybičku krásy napraviť. Môžete skúsiť napríklad starú klasiku, ktorou je ricínový olej. Pomáha ako na rast vlasov a obočia, tak aj na rast rias. Pozor však aby sa vám nedostal do očí, preto ho aplikujte opatrne. Tento prírodný spôsob je však beh na dlhú trať, takže vaše riasy nepredĺži okamžite. Ak hľadáte rýchlejšie riešenie, môžete sa rozhodnúť napríklad pre umelé riasy, ktoré však neznamenajú, že vaše riasy nebudú pôsobiť prirodzene. Je to veľmi rýchly a najmä účinný spôsob, ako si riasy predĺžiť okamžite a na párty môžete predvádzať zvodný pohľad ako mávnutím čarovného prútika!