Móda má svoje vrcholy, ale aj svoje úpadky. Každým rokom sa stretávame s vecami, ktoré nás buď iritujú, alebo sa nám páčia. Keď sa však niekto rozhodne, že si urobí zoznam tých najhorších vecí, ktoré môžeme alebo sme mohli v móde vidieť, je asi jasné, že to bude veľmi dlhé. Je rozdiel, keď niečo irituje vás, ale v poslednú dobu irituje niekoľko vecí čoraz viac a viac ľudí a my sa tomu nemôžeme čudovať. Hrozné módne trendy, ktoré tu boli alebo aj neustále sú je niečo, čo proste musíme prehryznúť, keď sa chceme prepracovať k niečomu lepšiemu. Ale aj tak, čo myslíte? Ktoré sú tie najhoršie módne trendy, ktoré ste niekedy videli?
asijská dívka
Ponožky v sandáloch, ponožky v lodičkách
Keď toto niekde vidíte, určite vás začnú priam okamžite bolieť oči. Je veľmi ťažké zmieriť sa s niečím takým ohavným, aj keď to môžeme vidieť naozaj veľmi často práve na módnych prehliadkach. Je nám jasné, že niečo takéto je skutočne veľmi populárne vo vysokej móde a možno je to aj veľmi pohodlné. No napriek tomu by ste mali tento krok zvážiť. Predsa len, veď uznajte sami. Na niečo takéto sa nedá naozaj pozerať. A to ani nehovoríme o tom, keď si dá niekto ponožky do žabiek.

Zvonové nohavice
Nohavice, ktoré sú na konci rozšírené? Ou, naše oči! Tento trend tu bol a mnohí ľudia sa ho snažia opäť presadiť, ale my hovoríme, prosím, nerobte to! Ušetrite ľudí, ktorí sú ešte stále hrdí na to, že sa nosia obtiahnuté a napasované veci. Zabudnite na to, že to niekedy bolo moderné a sústreďte sa radšej na niečo iné.
moderní kancelář
Nevhodná farba bronzeru
Aby sme neboli len pri obliekaní, verte tomu, že aj toto je prešlap. Mnohé ženy si myslia, že keď je populárny bronzer a výrazné lícne kosti, že si môžu urobiť veľkú hnedú čiaru priamo nad nimi. Dajte si stopku, žienky. Stále by to malo byť niečo jemné a niečo prirodzené. Nesiľte to. Aj mejkap je predsa prejavom módy, no nie?