Poznáte to, motýliky v brušku. Ale aj tak si nie ste istá, či je ten pravý do života. Aký je však muž, o ktorom hovoríme, že je ten pravý?
V prvom rade ide o muža, s ktorým sa cítime úžasne. Máme pocit, že ho poznáme celý život. Dôverujete mu a on zároveň dôveruje vám. Keby ste sa mali v hraničnej situácii rozhodnúť, či by ste mu do rúk vložili svoj život, vaša odpoveď by znela jednoznačne áno. Možno sa vyskytne pár momentov, kedy by ste túto osobu najradšej takpovediac zniesli z povrchu zemského, v kútiku duše ho však nesmierne milujete a čo viac, neviete si predstaviť život s niekým iným.

kytice

Hovoríme prevažne tých, ktorí sú zodpovední, starostliví, niesli by vás na rukách, niektorí z nich sú dokonca i veľkí romantici, skrátka páni dokonalí! S nimi je život nie len že krajší, on je aj jednoduchší. Odrazu máte pocit, že budúcnosť s ním by bola bez prekážok, a ak by sa aj nejaké objavili, hravo by ste ich zvládli.
Ten pravývám rozhodne nebude chcieť zámerne ublížiť. Často budete mať pocit, akoby ste rovnako premýšľali. Budete sa cítiť chránená a v bezpečí, s dobrou náladou a ďalší život s ním vám bude pripadať ako z rozprávky. Možno to znie príliš ružovo a ako klišé, no skutočnosť je taká, že ak sa nám niekto zdá ako súdení, často ide o osobu, ktorá je nám naozaj veľmi blízka. Ak máte pri myšlienke na spoločný život dobrý vnútorný pocit a niečo vám našepkáva, možno intuícia, že to bude stáť za to, nenechajte sa odradiť. Často nám práve to hovorí, čo je pre nás dobré.

láska

Niekto je možno viac racionálny a dobre si chce premyslieť, s kým bude tráviť zvyšok života. Nikto nie je rovnakí a každý má iné kritéria, ktoré opačná polovička musí spĺňať. Všímajte si napríklad vlastnosti a správanie. Nie je nič horšie ako zdieľať jednu izbu s osobou, ktorá nám doslova lezie na nervy a ktorú nedokážeme vystáť. To, či je niekto pre nás ten pravý zistíme aj tým, že s ním na istý čas skúsime bývanie. Táto osoba sa nám viac otvorí, uvidíme, aký má denný rytmus, či je naozaj taký poriadkumilovný, slušný a zábavný aj v súkromí ako sa prezentuje, alebo to bude úplne inak.

Ak sa k vám správa nádherne, pomáha vám, rozosmeje vás a podrží v najťažších chvíľach, verí vám a nenechá vás v štichu, rozhodne stojí za to popremýšľať, že ide o muža do budúcna. Treba však dôsledne sledovať správanie, pretože niekedy zdanie klame… My však veríme, že každá z vás spozná toho pravého!