Tantrická masáž je vlastne nástrojom k tomu, ako obohatiť druhého človeka životnou energiou a veľmi príjemným telesným potešením, a to použitím senzuálnych dotykov. Čerpá poznanie z tantry a tieto poznatky spája s masážou, pomocou ktorej dokáže z tela odstrániť zaťažujúce bloky. Prináša veľmi príjemné uvoľnenie, odstránenie týchto blokov, zdravé prekrvenie tela a navyše zvyšuje mužské ako aj ženské libido.

sviečka, ruka

Pracuje sa pritom so sexuálnou stimuláciou. Sexuálna energia, ktorá je v určitom bode taká intenzívna, že môže viesť k orgazmu, sa vzápätí reguluje a znižuje svoj účinok do podoby, aby prinášala príjemný relax. Dosiahnutie orgazmu je v prípade tantrickej masáže celkom bežná vec, ale nie je tu podstatou, pretože takýto pôžitok, v ktorom sa pracuje so sexuálnou energiou, by mal trvať aspoň hodinu. Na profesionálnej úrovni ho poskytuje tantra Bratislavatantra.sk, teda špecializovaný salón v našom hlavnom meste.

Cieľom je rozprúdiť sexuálnu energiu po celom tele a tým prinášať všetky spomenuté účinky- nabiť telo životnou silou, zlepšiť jeho prekrvenie, priniesť emočnú pohodu, zvýšiť libido a odstrániť zadržiavané bloky, ktoré nás len zbytočne zaťažujú pri vykonávaní bežných životných aktivít. Ich uvoľnením, resp., odstránením sa budeme cítiť ľahšie, no zároveň budeme nabití čerstvou životnou energiou, sociálne aj pracovné záležitosti tak môžeme zvládať lepšie, než keď sme vyčerpaní a zaťažení telesnými, emočnými, či sexuálnymi blokmi.

sviečka, uteráky, masáž

Pri akte vzniká intimita medzi masérkou a zákazníkom, ale iná, než by si možno niekto predstavil. Nejde o platený sex či erotické služby, je to skôr o dôvere a o vzájomnej úcte. Masérka v tomto prípade spozná a následne aplikuje dotyky, ktoré na telo zákazníka pôsobia najlepšie. Treba však rátať aj s tým, že dotyky sa pri tantrickej masáži venujú tiež pohlavným partiám, kde je účinok dotykov najviac impulzívny.

  • Aby však upadla prípadná úvodná nervozita a stud a aby sa vybudoval určitý vzťah medzi masérkou a klientom, podstupuje sa najskôr namaste, čiže akýsi úvodný rituál, pri ktorom sa vzdáva úcta k telám.