S návrhom nového priestoru je neoddeliteľne späté riešenie vstupných dverí do miestnosti. Ak chcete zaujať už na prvý pohľad, riešením je osadiť sklenené dvere. Ich dokonalý dizajn celý vstup presvetlí a dodá mu pocit vzdušnosti.

okno

Bezpečnosť je zaručená
Obávať sa zníženej bezpečnosti z dôvodu, že sú celosklenené, nie je namieste. Vyzerajú síce krehko, ale môžete spokojne spávať, sklo, ktoré je na ich výrobu použité, má hrúbku 8mm a je kalené alebo bezpečnostné. Ani narušenia súkromia sa netreba obávať, to zabezpečia na takej istej úrovni ako dvere z iných, tradičných materiálov. Pre to, aby ste mali pocit súkromia zaistený, treba si vybrať sklenenú výplň z nepriehľadného skla. Splní účel a zároveň zachová aj dostatočný prísun svetla do miestnosti.

Súkromie zaistí matná úprava
Verzie matných druhov zvyknú byť z pieskovcového, gravírovaného alebo mliečneho presklenia, dokonca k dispozícii sú už tabule s tlačenými vzormi priamo do skla. Ak ste však už kúpili číre, nezúfajte, dá sa polepiť rôznymi farebnými samolepiacimi fóliami a diskrétnosť vášho súkromia bude zachovaná. K štýlu v interiéri dokážete prispôsobiť aj farebné odtiene, ktorými ho oživíte.

budova

Oživia každý vstup
O týchto dverách môžeme hovoriť ako o nadčasovom modernom doplnku každého interiéru. Svojou eleganciou dodajú priestoru punc luxusu, s ohľadom na spracovanie sa stali obľúbenými nielen v domácnostiach, ale čoraz viac ich vidíme v bankách, obchodných domoch či firmách. Pocit krehkosti nijako nenarúša celok interiéru, ale naopak, zvýrazňuje ho do takej miery, že si ho všimne každý. Kalené sklo je nerozbitné, takže spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky. Nemenej dôležitý je spôsob otvárania dverných krídel, aj ten možno prispôsobiť podmienkam a potrebám priestoru. Na výber sú klasické otváravé alebo posuvné v bežných kombináciách kovu so sklom, ktorá im dodáva ešte dokonalejší vzhľad a svojou vzdušnosťou ich predurčuje na použite kdekoľvek.