Každý máme vo svojom smartphone určite aspoň jedno aplikáciu, ktorú máme skutočne radi a nevieme sa bez nej pohnúť. Či už môže ísť o nejaké sociálne médiá, obľúbenú hru ktorou si krátite dlhé chvíle, niečo vzdelávacie alebo čokoľvek iné, čím si práve vy krátite dlhú chvíľu. Od nás tu máte odporúčanie na 4 aplikácie, ktoré by vo vašom mobile nemali chýbať!

twitter

  • Prekladač – vo vyhľadávaní ich nájdeme skutočne veľké množstvo a verte zídu sa vám pri rôznych príležitostiach. Všetci samozrejme poznáme prekladač od samotného veľkého pána Googlu, avšak existuje ich oveľa viac, dokonca aj presnejších, takých čo dokážu prekladať celé frázy, alebo reagujú iba na váš hlas. Navyše väčšina z nich je zadarmo preto sa vám ich stiahnutie skutočne vyplatí. Máte ich v mobile neustále. Určite nimi nepohrdnú najmä cestovatelia, občas nám predsa vypadne nejaké slovko.

mobil

  • Shazam – koľko krát sa vám už stalo, že ste niekde započuli pieseň, ktorá sa vám veľmi páčila, avšak nevedeli ste prísť nato ako sa volá? V rádiu ste jej uvádzanie nikdy nestihli a tak si ju môžete len nespokojne hmkať a dúfať, že nabudúce sa vám podarí konečne zachytiť jej celý názov. Od teraz sa už nemusíte báť pretože s touto jednoduchou aplikáciou ktorá je tiež zdarma sa vám to už nikdy nestane. Jednoducho podržíte tlačidlo počas toho ako hrá vaša obľúbená pieseň a aplikácia vám vypíše jej názov aj autora, výborné nie?
  • VSCO –jednoduchá a veľmi prehľadná aplikácia pre tých ktorí radi fotografujú a upravujú fotky. Aplikácia má veľmi jednoduchý dizajn a jednoduché narábanie. Máte v nej svoju vlastnú knižnicu ktorú môžete publikovať. Niektoré filtre sú platené, ale nie všetky a teda či sa uspokojíte len s tými dostupnými alebo budete vyžadovať niečo naviac je už len na vás!
  • SwiftKey –možno ste už o nej počuli a možno nie.Ide o aplikáciu, pomocou ktorej si môžete zjednodušiť písanie a ponúka mnohé vymoženosti, navyše si viete pekne prispôsobiť aj dizajn podľa seba, tak neváhajte a skúste ju.