Čomu dávajú moderné ženy prednosť?

1.      Silné ramená sú mocné zbrane – hlavne zo skutočnosti, že väčšina žien chce od svojich mužov ochranu a bezpečnosť. Radi sa držia na silných ramenách a skrývajú sa v nich. Obrys ramien je tiež znakom sily a maskulinity.

model
 
2.      Svalnatý hrudník je hrudník, ktorý odlišuje muža od ženy, ale obe pohlavia venujú pozornosť tejto časti tela. Muži obdivujú zaoblenie ženského prsníka a ženy dobre postavené silné svaly. Tie tiež dávajú žene pocit bezpečia a demonštrujú silu človeka. Podvedome, ženy majú tendenciu k mužovi s jasne vyrysovanými prsnými svalmi.
 
3.      Silné ruky – jedna z návnad pre ženy. Prostredníctvom rúk môžete určiť, čo je to za osoba, povie vám o type jeho osobnosti. Mužské ruky môžu byť hrubé ale jemné a hlavne vášnivé.
 
4.      Brada je atribútom múdrosti a pevnosti. V súčasnej dobe ale len malé percento žien uprednostňuje mužov s bradou. Oveľa lepšia tvár vyzerá sviežo čisto oholená.
 
5.      Pokiaľ ide o vlasy na hrudi, ženská populácia je rozdelená do dvoch skupín. Niektorí dávajú prednosť chlpatým mužom na týchto miestach, ale pre ostatné ženy to je neprijateľné.
 
6.      Pivné „brucho“ už nie je v móde. Nie každá žena sa ponáhľa do náručia muža s obrovským bruchom a slabými svalmi. Ženy chcú vidieť športového a zdravého muža.
 
7.      Krásny zadok muža vzrušuje ženy silnejšie ako všetky ostatné prednosti. Muž so svalnatým, elastickým a mierne zakriveným zadkom je v sexe silný, vytrvalý a asertívny.

muž
 
8.      Výška – V islandských a švédskych ságach bol nepostrádateľným rysom maskulinity vysoký rast. Bol spojený so silou a maskulinitou.  Hoci genetici tvrdia: nízki muži sú oveľa sexuálnejší ako ich vysokí bratia.
Podľa celosvetového prieskumu, ideálne mužské telo v očiach ženy je nasledovné: široké ramená, vysoký, úzke boky – kombinácia, ktorá robí mužské telo atraktívne .. Okrem toho človek musí byť predovšetkým presný z hľadiska hygieny.