Každý sa domnieva, že pre  muža sú najkrajšie len určité časti tela a to zadok, prsia a ženské prirodzenie, ale budete prekvapení, že to nie je celkom tak. Nasledujúci zoznam obsahuje tie časti tela, ktoré sú tie najpríťažlivejšie.
 
láska

  1. Úsmev – verte tomu alebo nie, ale páni ocenia, keď sa na neho usmieva dáma. Krásna slečna, ktorá sa zamračí nie je tak atraktívna, ako tá čo sa usmeje. Ale niekedy chlapi nesprávne interpretujú úsmev, pretože niektorí  môžu váš úsmev pochopiť ako „wow, musíš ma mať rád a možno by sme mohli mať sex“! Tak dávajte pozor, aby ste sa príliš dlho neusmievali, pokiaľ to nie je to, čo chcete.
  2. Pekné plné pery – majú radi zmyselné pery spolu so žiarivým úsmevom. Milujú slečny s plnými perami z rôznych dôvodov a jeden z nich bol intímnej povahy.
  3. Prsia – áno, krásny dekolt je magnetom pre oči. Je to jednou z vecí, ktorá odlišuje muža od ženy. Pre väčšinu je veľkosť bezvýznamná a dôležitá je skôr pevnosť. Prsné implantáty sa stávajú veľmi obľúbenými a väčšinou sa tešia estetike, ktorú dávajú.
  4.  Zadok – veľmi radi si pozadie krásnej slečny pozerajú a chytajú si ho. Tiež zbožňujú zadok v sexy džínsoch, šortkách alebo obtiahnutých šatách. Uprednostňujú pevný zadok pred mäkkou natriasajúcou sa loptou.
  5. Vlasy – uprednostňujú dlhé zdravé vlasy pred krátkymi. Poniektorí ich radi hladkajú a zase tí tvrdší ich radi držia pri intímnom styku. Zbožňujú kombináciu úsmevu, hrania sa s vlasmi a pohybu dámských sexy kriviek, čo považujú za flirt.
  6. Nohy –každý chlap sa rád pozerá na sexy nohy. Nevyžadujú sa svalnaté, ale primerane dlhé, pekne tónované a jemne opálené.
  7. Boky –  sú samozrejme ďalšou  charakteristickou črtou, ktorá odlišuje muža od ženy. Pekne tvarované boky dokážu každého chlapa dostať na lopatky.
  8. Chrbát a bruško –  milujú slečny s plochým bruškom, pekným chrbátikom, jemnou pokožkou a krásne tvarovanými bokmi, najmä  džínsoch, ktoré im tieto prednosti zvýraznia. Niektorým sa páči, keď má žena oblečené rifle s brušnými gombíkmi až po pupok, ktoré im zviditeľnia ich sexy ploché bruško. Tetovanie na zadnej časti tela sa pánom nepáči a v skutočnosti  uprednostňujú malé tetovanie alebo radšej žiadne. Nevadí im malé, ak je to vkusné, ale všetci volia radšej čisté jemné telo.

sexy práslo
 
Tieto vyššie uvedené črty tela, ktoré pánov priťahujú sú len plytké údaje. Keď má muž naozaj rád nejakú slečnu, tak sa mu páči každá jedna bodka na jej tele. Čo sa chlapom páči, tak to závisí aj od toho, ktorú časť tela uvidí ako prvú, či zadnú alebo prednú, ba dokonca rozhoduje aj to, čo má na sebe určitá dáma. Jeden posledný bod, teda farba očí, kože, vlasov a výška ženy je osobná preferencia a rovnako ako aj tvar tela. Hoci väčšina mužov hovorí, že uprednostňujú vzhľad alebo určité časti tela, tak väčšinou sa aj tak uspokoja s niečím iným, pretože chémia vždy prevláda nad fyzickou príťažlivosťou.