Čo sa týka kryptomien, nájdete všade naozaj veľmi veľké množstvo článkov, o ktoré sa môžete, ale aj nemusíte oprieť. S kryptomenami je to totižto v poslednej dobe naozaj ťažké a sami neviete, čomu môžete veriť. Je naozaj ťažké rozhodnúť sa, čo môžete považovať za hodnovernú informáciu a čo je len blud, ktorý chce pripraviť ľudí o peniaze. A v konečnom dôsledku sú to nakoniec väčšinou aj tak len dohady a nikto nevie či to má vôbec nejaký význam a či je v tom aspoň kúsok pravdy, no nie? Čo sa však týka konkrétnych kryptomien, je veľmi ťažké si uvedomiť, ktorá z nich ešte zažije svoj vrchol a ktorá už definitívne upadla.

peněženka a peníze

Mnohí ľudia sa zo začiatku orientujú hlavne na bitcoin, aj keď im bude každý radiť inak. Pre mnohých je však bitcoin akýsi odrazový mostík k tomu, aby zistili, že tadiaľto cesta jednoducho nevedie. Prečo to tak je? Veľmi jednoducho. Vyťažiť v dnešnej dobe bitcoin je už naozaj takmer nemožné. Aj keď netvrdíme, že je to úplne nemožné a že to nemôžete dosiahnuť. Pravdou však stále zostáva, že je lepšie zamerať sa na iné meny. Na druhej strane už aj tie začínajú byť veľmi problematické. Pekným príkladom je napríklad ethereum.

Mohli by sme povedať, že práve ethereum je mena, ktorá nasleduje tesne za bitcoinom a začína byť veľmi ťažké sa k nej dostať. Ťaženie kryptomien však nikdy nebolo celkom jednoduché.

bitcoin na stole

V poslednej dobe sa však často spomína aj siacoin miner. Tu sa ľudia, ktorí sa kryptomenami zaoberajú, veľmi často nezhodnú. Prečo? Pretože jedni tvrdia, že svoj vrchol už zažila a neoplatí sa ňou viac zaoberať. Jedni zase tvrdia, že to nie je pravda a že sa oplatí zariskovať, pretože sa ešte dočká väčšieho vrcholu. Títo ľudia si myslia, že je potrebné ťažiť teraz, kým sa dá a že potom to už také jednoduché nebude. My tvrdíme, že by to malo byť iba na vás, pre čo sa rozhodnete.