Chlapi naozaj neradi hovoria o svojich problémoch. Je to pre nich ťažké. Kým ženy sú schopné o svojich problémoch hovoriť neustále a dokonca aj so ženou, ktorú práve stretli, chlapi sú v tomto skutočne veľmi rezervovaní. Tvária sa, že sú nad vecou. Ale pravdou je, že nie sú a že si všetko nechávajú skôr pre seba. Len málokedy sa jeden druhému zverujú s tým, čo ich trápi. Aj vtedy, keď sa to týka určitých zdravotných problémov. Pamätajte však na to, že to môžete zmeniť. Že záleží iba na vás. Nemusíte sa báť hovoriť o tom, keď máte problém.

modelka

Jedna vec je mať problém. A druhá vec je, keď sa to týka sexu. Sex je pre chlapov niečo, čo proste musí vždy fungovať a nech sa deje čokoľvek. Možno si myslíte, že je to hlúposť, ale pravdou naozaj je, že chlapi berú shcopnosť mať sex ako niečo, čo by malo byť pre nich samozrejmosťou. Keď to nemajú, je to pre nich neuveriteľne ťažké a nevedia sa s tým len tak vyrovnať. Ich problémom často býva práve to, že si nechcú priznať, že nejaký problém vôbec majú. A tu sa stretávame s obrovským zádrheľom. Asi žiadny chlap si nechce priznať, že potrebuje tabletky na erekciu.

nahá žena

Ak máte partnerku, mala by o vašom probléme vedieť. Možno o ňom už aj dávno vie, len necháva na vás, aby ste jej o tom povedali. Pravdou však je, že kým si to nepriznáte, nebudete schopný na tom nič zmeniť. Kým sa nepostavíte svojmu problému, môžete si byť istý, že bude pretrvávať. A je len na vás, čo s tým dokážete urobiť. Nebojte sa toho a postavte sa tomu čelom. Nikdy neviete, ako vám to môže pomôcť a akým spôsobom vás to môže posunúť niekam, kde by vám predtým ani nenapadlo, že budete. Buďte muž a nehanbite sa za to, čo vás naozaj trápi. Predsa len, verte tomu trochu. Každý problém má svoje riešenie. Dokonca aj tento. A záleží iba na vás. Nebojte sa, vaša partnerka to určite pochopí.