Vyšportovaná postava ženy poteší oko nejedného muža a podnieti závistlivé pohľady žien, no nie je zadarmo. Za každým vypracovaným svalom sa skrýva mnoho hodín cvičenia v kombinácii so zdravou životosprávou, a to si vyžaduje pevnú vôľu. Výsledok však stojí za to a žena tak bude predovšetkým spokojná sama so sebou, pridá jej to na príťažlivosti a sebadôvere.

Vzhľad kože je trendy

Obchody s dámskym ošatením ponúkajú všakovaké kúsky odevov do šatníkov, ktoré sú trendové, módne, drahé, lacnejšie, funkčné či slávnostné, až je niekedy ťažké dobre sa rozhodnúť. Vhodné oblečenie musí byť akoby šité priamo na nás, malo by nás charakterizovať, dobre sedieť na tele a predovšetkým s ním musíme byť stotožnené. Z množstva šiat, svetrov, nohavíc či blúzok a kabátov tak máme niekedy problém nájsť tie najvhodnejšie damske push up leginy práve pre seba.

V posledných rokoch sa na výslní držia legínsy, ktoré si získali nielen mladšie ročníky, ale v správnej kombinácii ich nosia aj zrelé ženy. Legínsy sa vyrábajú z viacerých materiálov, no predovšetkým musia byť elastické, aby sa jednoducho obliekali a zároveň priliehali na telo. Výrobcami legíns sú aj slovenské firmy, prinášajú na trh svoje produkty ako napríklad legínsy push up White Pants YASTRABY. Legínsy majú vysoký pás a sú vyrobené z maximálne elastického materiálu, vďaka ktorému bude vaša postava dokonalo vytvarovaná. Tento typ má džínsový vzhľad, zadnú časť zdobia funkčné vrecká a špeciálne šitie, ktoré bolo použité, má za cieľ pozdvihnúť zadok nositeľky.

Pri športe ich oceníte tiež

Tento produkt je z dielne slovenskej firmy, ktorá ich šije, takmer celú ponuku majú na sklade a odošlú ju zákazníkovi do 24 hodín. Okrem vzhľadu džínsov firma šije aj veľa iných druhov legíns, jednofarebné, vzorované, so vzhľadom kože či s rozličnými grafickými vzormi, všetky však majú jedno spoločné, dokonalo vytvarujú postavu a pozdvihnú zadné partie tela, čo už napovedá samotný ich názov.