Ako z prvých zaručených príkladovkrížovky. Nie nemáte pravdu, ak si myslíte že sú len pre starších ľudí. Sú určené pre všetky kategórie, od najmenších po tých najstarších. Viete si vybrať zo širokej ponuky, či už sú to osemsmerovky, maľované krížovky, sudoku, či slovné krížovky. Zaženiete nimi nudné chvíle, ale taktiež si predcvičíte pamäť a ruku.

kancelář
 
Druhý úžasný príkladknihy. Nie je kniha ako kniha. Verte mi, že pri výbere tej správnej knihy budete tak trochu ľutovať že ste ju tak rýchlo prečítali, a možno po nej siahnete aj po druhý krát. Taktiež tu máte na výber zo širokej ponuky, ako sú romány, poviedky, sci-fi, horory, akčné, kriminálky, dobrodružné, fantasy, detské, cestopisné, ezoterika a duchovné, náučné a encyklopédie o umení či zvieratách. Je len čisto na vás po čom siahnete.

běh
 
Tretí príkladfilmy a seriály. Či už v televízii, online na internete alebo na CD a DVD či dokonca na kazetách. Zaspomínajte si na dobré staré časy, zavolajte blízkych či priateľov, a vychutnajte si večer pri úžasnom filme a dobrom jedle. Nie je nič lepšie ako si vyložiť nohy na pohovku a nechať sa uniesť do sveta filmov a seriálov.
 
Zaručený typmôže byť aj kozmetika a drogéria. Verte či nie. Či už tá správna zakúpená alebo ručne vyrobená kozmetika majú svoje čaro. Doprajte si relax v podobe horúcej sprchy či dokonca kúpeľa, a rozmaznajte svoju pokožku ktorá vám zato poďakuje. Taktiež nezabúdajte na správnu masáž tela, ktoré si to taktiež zaslúži.

masáž
 
Ako z posledných príkladov nemôžeme zabudnúť na šport a pohyb. Na výber máte z kopec možností. Ako napríklad beh, kolieskové korčule, rýchla chôdza, bicyklovanie, cvičenie doma či vo fitku, joga v meste so skupinou alebo doma, švihadlo a tak ďalej. Ako šport môžeme spomenúť aj umenie ktoré je úžasné na precvičenie si mysle a duše. Maľovanie, modelovanie, fotografovanie, šitie či háčkovanie, písanie, no proste na všetko načo si len spomeniete.