Vždy som myslela na to, že by som chcela mať moderný byt. Taký, ktorý by bol plný rôznych prvkov, ktoré by som mala rada. Od pekných tapiet, až po skutočne nádhernú sedačku a osvetlenie. Mala som však smolu, pretože kým som bývala s rodičmi, nebolo mi to umožnené. Prečo? Pretože si jednoducho zmysleli, že to tak bude. Muselo to tak byť, pretože oni boli presvedčení o tom, že len to, čo je klasické je najlepšie. Nechceli ani počuť o tom, že by som kúpila niečo nové a moderné. Aj keby som to kúpila len do svojej izby. Vždy by im to nevýslovne prekážalo. Preto som sa rozhodla, že budem nasávať inšpiráciu, a potom si tak zariadim svoj vlastný byt.

polární záře

Našťastie som u mojich rodičov nezostala príliš dlho. Mala som priateľa, s ktorým sme sa po roku rozhodli, že je najvyšší čas bývať spolu. To bolo to najlepšie, čo sa mi mohlo stať, pretože sme mali s priateľom úplne rovnaký vkus a vedela som, že sa vo všetkom zhodneme. Bolo mi jasné, že náš byt pre nás bude ako také kráľovstvo a moji rodičia budú len krútiť hlavou nad tým, čo som si do neho nakúpila. Kúpila som úplne všetko, čo sa mi celý život páčilo.

pás led

Krásne moderné tapety, rohovú sedačku a vaňu a dokonca aj vysokú posteľ obloženú drevom. Robili sme všetko preto, aby sme mali veľa moderných prvkov a myslím, že sa nám to aj podarilo. Dokonca sme si dali do takmer každej miestnosti v byte rgb led pásiky. Tým sme celú modernosť nášho nového domova len podčiarkli, pretože sme zrazu mali v dome krásny priestor, ktorý je aj správne osvetlený. Schválne som vždy nastavila tie najvýraznejšie farby, keď mali prísť na návštevu moji rodičia. Možno to bola skutočne veľká provokácia, ale čo už. Nech vidia, že mám to, čo som chcela. Nemusím sa predsa orientovať na to, čo by chceli oni. A ani na to, čo si myslia. Konečne si môžem dať do bytu to, čo chcem ja.