Stáva sa to, že človek je dlhšiu dobu sám, alebo povedzme, že je už dospelý, ale ešte stále mladý a nemá dostatočné či uspokojivé skúsenosti so ženami. Nemusí byť nejaký divný a ani zle vyzerať, k jeho najväčšej slabosti sa môže radiť len hanblivosť. A s tou nič nezíska, navyše to nie je ani vlastnosť, ktorá by ženy práve priťahovala.

Nie je to zas nič nenormálne, ale rozhodne to nie je ani výhoda, ak takémuto človeku chýba styk či aspoň kontakt so ženským pohlavím. Čo horšie, môže mu to dosť chýbať a uberať mu to energiu aj radosť zo života ako takého. Hlavne čím je starší a jeho situácia sa nijak zvlášť v tomto smere nemení. Hoci možno chodí do spoločnosti, s partiou na diskotéku, do barov, na koncerty,… kde spravidla býva veľa krásnych slečien, no ak sa s nejakou stretne, skončí to maximálne bozkom v opitosti. Ženy na týchto miestach v tom pravom zmysle preberajú iní, odvážnejší borci.

pekná žena

Aj napriek tomu je v človeku niečo, čo ho neodrádza a nezabúda na príťažlivosť, ktorú v ňom vyvolávajú atraktívne ženy. Je to niečo, čoho sa proste chlapi nedokážu zbaviť. Vlastne by to bola aj chyba, ak by na tento faktor vo svojom živote zanevreli a začali by ženy vnímať len ako asexuálne chodiace postavy bez toho, aby si na nich nevšimli tie viaceré krásne črty, ktoré nás na nich priťahujú. Nielen prsia a zadok, ale aj ten svieži úsmev, jas vo veľkých očiach a plavúce dlhé vlasy.

sexy žena

Chtiac nechtiac nad nimi každý a hlavne osamelý muž často rozmýšľa. A keď pominieme romantiku, tak samozrejme má chuť aj na divoký sex s rôznymi polohami a praktikami. Takéto uvoľnenie mu však poskytujú sex ponuky levice, neviazaný sex zafo na jeden večer. Bez balenia a obáv, stačí si dohodnúť stretnutie a ten istý deň sa môže zakončiť presne podľa jeho najtajnejších erotických predstáv.

  • V nejednom prípade ide aspoň o dočasné riešenie, o potrebné uvoľnenie a následnú väčšiu odvahu a skúsenosť pri kontakte so ženami.