Všetko, na čo by ste sa mali zamerať, máte teraz naozaj pevne v rukách. Určite veľmi dobre viete, že niektoré veci proste nemôžete ignorovať ani vtedy, keby ste veľmi, ale veľmi chceli. A aj keď sa vám to možno nezdá, nakoniec musíte urobiť všetko preto, aby ste vy sami boli v poriadku a aby sa vám váš život naozaj veľmi páčil. Keď so sebou nie ste spokojný, tak si trošku garantujete o to, aby bolo všetko naozaj zlé a aby ste neboli spokojný v podstate absolútne s ničím a je asi jasné, že toto je to posledné, čo by vám niekto odporúčal a radil.

joga

Je len na vás, čo urobíte s tým, čo je okolo vás, ale verte tomu, že niektoré veci sú oveľa lepšie a jednoduchšie, keď sa ich rozhodnete zmeniť. A nezáleží na tom, čo konkrétne sa chystáte urobiť. Všetko, čo ste robili doteraz, sa predsa len v skutočnosti bude vždy odvíjať od toho, prečo sú pre vás niektoré veci oveľa dôležitejšie, ako sú tie druhé. Len na to musíte myslieť, musíte si to pamätať a možno nakoniec aj sami uvidíte, že to všetko malo svoj vlastný zmysel. Teraz je to už len na vás.

STE SPOKOJNÝ SO SVOJOU VÁHOU?

váha

Ak nie ste, tak patríte ku veľkej väčšine ľudí a je jasné, že nakoniec s tým jednoducho musíte niečo urobiť, nech sa deje čokoľvek. Pretože byť so sebou nespokojný, to je jedna z tých najhorších vecí ktoré sa vám v živote môžu udiať. Ale keď sa nad tým poriadne zamyslíte a porozmýšľate naozaj nad každým detailom, tak je vám niekedy jasné, že veci, ktoré ste robili, sa môžu proti vám otočiť, hlavne vtedy, keď chudnete. A preto by mala byť pre vás dôležitá proteinova dieta. Takže je to teraz naozaj iba o tom, aby ste si vytvorili systém a aby pre vás boli veci proste oveľa, ale naozaj oveľa jednoduchšie, ako ste si mysleli. Nečakajte na to, kedy začnú veci fungovať, urobte to vy sami. A skúste sa pohnúť presne tam, kde by ste chceli, aby ste sa pohli.