Každá žena chce na svojej svadbe skutočne zažiariť. Každá z nás myslí na to, že v ten deň ju skutočne nesmie nikto zatieniť a práve preto sa snaží zo všetkého najviac. Pre nevestu asi nie je nič horšie ako družička, ktorá vyzerá lepšie ako ona, nemyslíte? Najlepšie však na tom je, že to môžete skúšať všetko, čo len chcete. Nechajte si poradiť od vašej kaderníčky a aj vizážistky, no nenechajte si skaziť predstavu o tom, ako by ste mali vyzerať. Mnohé ženy to predsa majú zafixované už od útleho detstva. Keď sme boli malé, predstavovali sme si našu svadbu. Predstavovali sme si, ako to asi bude vyzerať. Chceli sme, aby bolo všetko perfektné. A práve preto je jasné, že si to nechceme nechať len tak vyhodiť z hlavy.

řasy

Nevesty majú väčšinou v hlave jasno a čo sa týka líčenia, chcú radšej zvoliť výrazné oči a nevýrazné pery. Pri bozku svojho manžela predsa nechcú zababrať od červeného rúžu, nemáme pravdu? A práve z tohto dôvodu nechajú vyniknúť svoje oči. Je jasné, že to je to najlepšie, čo môžu urobiť. Prehĺbi to ich pohľad tak, že z nej nebude vedieť ženích odtrhnúť oči.

umělé řasy

Áno, myslíme tým svoje vlastné. Nehovoriac o tom, že na fotkách vyzerajú oči skutočne perfektne. Práve preto by ste však mali myslieť aj na to, aby ste na svoje oči aplikovali umelé riasy. Verte tomu, že to nebude vyzerať prehnane, keď nezvolíte veľmi dlhé a veľmi husté. Ak sa budete snažiť, vaše mihalnice to len prirodzene predĺži a zvýrazní a môžete si byť istá tým, že z toho budete nadšená. Hlavne vtedy, keď uvidíte fotografie, pretože tie budú zo všetkého najkrajšie. Jednoznačne sa nedajte odhovoriť niekým, kto vám bude hovoriť, že sa niečo také už nenosí. Na bežný deň možno nie, ale vydávate sa len raz a vtedy chcete byť tou najkrajšou osobou v miestnosti. Preto si môžete dovoliť aj niečo veľmi výrazné, no nie?